Surface Pixel برنامه‌ای برای هنرمندان، طراحان و عکاسان

Surface Pixel ، بهترین برنامه در ویندوز ۱۰ است که هنرمندان و طراحان می‌توانند آثار خود را در آن به نمایش بگذارند. آنان می‌توانند از طرح اولیه تا طرح پایانی کار خود را جز به جز به اشتراک بگذارند. این برنامه به لطف ویندوز ۱۰ دارای ویژگی های جالبی است که در ادامه‌ با آن‌ها آشنا خواهیم شد.

در ابتدا باید بدانید Surface Pixel، در ویندوز ۱۰ اولین برنامه‌ای است که شما می‌توانید در آن تصاویر Texture یا همان نگاشت بافت را آپلود یا دانلود کنید. بله درست است! هم‌اکنون شما با نصب این برنامه به بیش از ۳۵۰۰ طرح Texture دسترسی خواهید داشت.

مهم ترین ویژگی برنامه Surface Pixel که آن را با همه‌ی موارد مشابه متمایز می‌کند قابلیت ارسال بازخورد و نظر دهی به سایر طراحان است. (خب این ویژگی که در همه‌ی موارد مشابه وجود دارد!) در جواب باید بگوییم که نه! ارسال نظر در این برنامه به همین سادگی‌ها هم نیست. نقطه قوت این برنامه توانایی بهره گیری از قلم و ابزار Ink است. یعنی شما می‌توانید طرح مورد نظر خود را ویرایش کنید و به صورت دیداری و تصویری نظر خود را به صاحب اثر ارسال کنید.
با ۳ ویژگی اصلی این برنامه بیشتر آشنا شویم:

    نمایش نمونه آثار: وقتی که یک اثر هنری دیده نشود، چه فایده‌ای دارد؟ در این برنامه ما به آرشیوی غنی از آثار هنری از طراحی و نقاشی گرفته تا عکس های حرفه‌ای دسترسی داریم و می‌خواهیم با دیدن آن‌ها علاوه بر لذت بردن، چیز های جدید یاد بگیریم.
    تایم لاین پروژه: اغلب اوقات افراد نقاشی و طرح‌های نهایی یک پروژه را می‌بینند. با این وجود برای دیگران بسیار سخت است که بخواهند از روی طرح نهایی چیزی را یاد بگیرند و از روی آن تمرین کنند. با این ویژگی شما خواهید توانست که مرحله به مرحله، روند طراحی یک پروژه را ببینید.
    نظردهی دیداری: شما با استفاده از قلم و صفحه‌ی لمسی لپ‌تاپ خود می‌توانید نظر و تصور ذهنی خود را به صورت قابل درک به صاحب اثر ارسال کنید. همان گونه که گفته شد، این یک ویژگی شگفت‌انگیز است که شما می‌توانید با آن خلاقیت خود را ارسال کنید.

این برنامه به افراد زیر توصیه می‌شود:

    هنرمندان سنتی >‌ طراحی – نقاشی – اثر تلفیقی و…
    هنرمندان دیجیتال > نقاشی دیجیتال > طراحی UI > تصویرسازی (Illustration) > طراحی پیکسل و…
    عکاسان > فیلم سنتی و دیجیتال – عکس مفهومی  و ماکرو و…

 


مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
هنوز هیچ پیامی ارسال نشده است.


تلفن


آدرس

اصفهان: خیابان مدرس نجفی

ایمیل
info@novinweb.com
خدمات
میزبانی وب
میزبانی بانک اطلاعاتی
راه اندازی سرور
راهکارها
سیستم های توزیعی
مهندسی مدل رانده
توسعه فرایند نرم افزار
محصولات
وب سایت اختصاصی
برنامه کاربردی
اپلیکیشن موبایل
Top