ويژگيهاي خدمات ميزباني وب

ويژگيهاي خدمات ميزباني وب

پشتيباني فني 24 ساعته
كادر پشتيباني فني نوین وب بصورت 24 ساعته و ايام تعطيل همواره از طريق تلفن، دورنگار و پست الكترونيك آماده پاسخگويي، راهنمايي و رفع مشكلات مشتركين مي‌باشد.
 اين بخش همچنين با كنترل دائم سرورها از طريق سيستم‌هاي مونيتورينگ بصورت شبانه‌روزي، درصورت بروز هرگونه اختلال در شبكه بلافاصله در جهت رفع آن اقدام مي‌نمايند.
 تمامي راههاي تماس با واحد پشتيباني بطور مستقيم بوده و مشترك بدون اتلاف وقت به سرعت قادر به تماس با اين بخش مي‌باشد.
 
   
    
اتوماسيون ميزباني وب
نوین وب با استفاده از يك سيستم اتوماسيون ميزباني وب انجام كليه خدمات ميزباني را بصورت آنلاين انجام مي‌دهد و براي مشتركين اين امكان را فراهم مي‌آورد كه از طريق كنترل پنل خود، سرويس ميزباني هريك از وب‌سايتهاي خود را مديريت نمايند. اين سيستم اتوماسيون تماما در واحد نرم‌افزار نوین وب آناليز و توليد شده كه بر اساس نياز و درخواست مشتركين قابل توسعه مي‌باشد.
 
   
پشتيباني از نرم‌افزارهاي خاص
پشتيباني از نرم‌افزارهاي خاص و كمياب يكي از شاخص‌هاي مهم ميزباني وب نوین وب مي‌باشد. نوین وب با پشتيباني از مجموعه نرم‌افزارهاي كاربردي و مفيد براي مشتركين موجب رفع نياز اكثريت مشتركين شده است (بعنوان مثال مي‌توان به پشتيباني از بانك اطلاعاتي MS SQL 2005 بلافاصله بعد از Release شدن آن، پشتيباني از .NET Framework 2.0 در زمان ارائه نسخه Final، پشتيباني از ASP.NET به زبان C# بر روي پلتفورمهاي Linux، پشتيباني از Flash Communication Server،Crystal Report و ... اشاره نمود). در نوین وب به محض ايجاد تقاضا براي يك نرم‌افزار خاص بلافاصله طرح تهيه و پشتيباني آن در جلسات فورس ماژور مطرح مي‌شود. مشترك كافيست نياز خود را به واحد پشتيباني اطلاع دهد، امكان ارائه درخواست مورد نياز مشترك طي 48 ساعت كاري امكان‌سنجي و به وي اعلام مي‌شود.
 
   
   
مونيتورينگ سرورها
نوین وب به منظور كنترل و پايداري (stability) بخشهاي مختلف سرورها، با استفاده از نرم‌افزار مونيتورينگ خود تمامي سرورها را در زمانبندي‌هاي مشخص بطور اتوماتيك مونيتور مي‌كند و درصورت بروز اشكال در هريك از سرورها بلافاطله به واحد پشتيباني اطلاع مي‌دهد. اين سيستم قادر به مونيتور نمودن اغلب پورت‌ها و پروتكل‌هاي سرور از قبيل: http، POP3، SMTP، Imap، FTP، Telnet، https، match، dnsa، dnsns، ping، plugin، connect و ... مي‌باشد.
 
  
فايروال
نوین وب در ClusteringPrivate Network خود يك فايروال سخت‌افزاري قرار داده است و بر روي هر سرور بطور مستقل از فايروال نرم‌افزاري BlackICEServerProtection استفاده مي‌نمايد. استفاده از فايروال سخت‌افزاري در VPN موجب مي‌شود تا تمامي packetهاي ارسالي قبل از ورود به شبكه و سرورها از فيلتر آن عبور نمايند. Ruleهايي كه در اين فايروال تعريف شده بصورت global بر روي تمامي سرورها اعمال مي‌شود مانند بسته شدن Pingpacket،Traceroute و ... بطور مثال اگر وب‌سايت parsdata.com،ping شود پيغام "Request time out" نمايش داده مي‌شود مانند microsoft.com،ibm.com،sun.com اين عمل همچنين از ايجاد ترافيك كاذب در شبكه نيز جلوگيري مي‌نمايد.
 
دسترسي فيزيكي
در زمان‌هاي فورس ماژور، بروز اشكال در سخت‌افزار سرورها و معيوب شدن قطعات، از آنجايي كه در اين شرايط سرور معيوب از دسترسي Remote نيز خارج مي‌شود، دسترسي فيزيكي كادر پشتيباني نوین وب به اتاق سرور (Server Room) و سخت‌افزار سرورها در هر لحظه از شبانه‌روز بخصوص بمنظور تعويض سريع قطعات معيوب بسيار حائز اهميت است.
 
   
  
رفع مشكلات كدنويسي
واحد پشتيباني علاوه بر مرتفع ساختن مشكلاتي كه از سمت سرورها قابل انجام مي‌باشد، اشكالات موجود در كدنويسي وب‌سايت مشترك را نيز شناسايي و در رفع آنها با مشترك همكاري نموده و راه‌حل‌هاي لازم را به وي اعلام مي‌نمايد. 
 
   
  
اعلام تاريخ انقضاء
اعلام تاريخ انقضاء سرويسهاي ميزباني وب در نوین وب توسط سيستم اتوماسيون ميزباني وب نوین وب با ارسال اتوماتيك Email در ماه پاياني به مشترك انجام مي‌شود، همچنين تماس تلفني با مشترك در زمان پاياني سرويس، در دستور كار خدمات امور مشتركين نوین وب قرار داده شده است. 
 
  
سخت‌افزار مناسب
استفاده از سخت‌افزار مخصوص سرور موجب افزايش پايداري و طول عمر سرورها و همچنين كاهش ضريب احتمال معيوب شدن قطعات و نتيجه آن جلوگيري از قطعي‌هاي احتمالي سرورهاست. نوین وب سرورهاي اورجينال Dell را بعنوان سرورهاي خود انتخاب نموده است. از مزيت‌هاي مهم سرورهاي Dell استفاده از پردازنده‌هاي Intel در آن است.
 
  
گارانتي
سرويس‌هاي ميزباني وب نوین وب در صورت تهيه يکساله از زمان تهيه تا يک هفته نخست داراي تضمين عودت وجه و در صورت تهيه دو ساله يا بيشتر از زمان تهيه تا يک ماه نخست داراي تضمين عودت وجه مي باشند. چنانچه مشترك به هر دليلي از سرويس ميزباني وب خود رضايت نداشته باشد وجه پرداختي وي با کسر 15% کارمزد عودت داده مي‌شود.
 
تهيه نسخه‌هاي پشتيبان (Backup)
بيان اينكه اطلاعات وب‌سايتها، بانكهاي اطلاعاتي و ... بسيار ارزشمند هستند از ديدگاه هيچ كس پوشيده نيست. در نوین وب تهيه نسخه‌هاي پشتيبان بعنوان يكي از خدمات بسيار مهم و حساس در دستور كار واحد پشتيباني قرار داده شده است. تهيه نسخه‌هاي پشتيبان در نوین وب به طريق دستي صورت مي‌گيرد. 
روش اول (دستي) در 2 مرحله انجام مي‌شود: هفتگي و ماهيانه 

هفتگي: نسخه پشتيبان تمامي سرورها به سرور پشتيبان (Backup Server) در شبكه VPN منتقل و ذخيره مي‌شود؛ سپس يك كپي از آن بصورت متقارن به مركز داده دوم منتقل مي‌شود. در واقع هر دو مركز حكم پشتيبان يكديگر را دارند. بدين ترتيب نسخه پشتيبان اصلي در دو منطقه متفاوت جغرافيايي نگهداري مي‌شود كه معادل 100% تضمين در بازگرداندن اطلاعات از دست رفته مي‌باشد.

 ماهيانه: تهيه Mirror Backup يكي از ويژگيهاي منحصر بفرد نوین وب مي‌باشد كه با حضور پرسنل در مركز داده در هر ماه يكمرتبه انجام مي‌شود. نوین وب بر روي هر يك از سرورها علاوه بر قرار دادن دو ديسك سخت همزمان (Online Mirror) كه بصورت تركيب RAID مي‌باشند يك ديسك سخت سوم را نيز كه ظرفيتي معادل ديسك اول در خود دارد بعنوان Mirror Backup در نظر مي‌گيرد. ديسك سخت سوم در هر ماه بصورت دستي جايگزين ديسك دوم مي‌شود ديسك دوم بعنوان ديسك معادل (Mirror Backup) از Network بطور كامل جدا مي‌شود. بدين ترتيب درصورت بروز هرگونه اشكال احتمالي در شبكه از جمله حمله wormها و ويروس‌ها و يا مشكلاتي از قبيل Crash يا معيوب شدن هر دو ديسك اصلي، ديسك Mirror بلافاصله جايگزين خواهد شد.
 

 با استفاده از اين سرويس هر كاربر مي‌تواند با وارد كردن شناسه كاربري و كلمه عبور FTP سايت خود بدون محدوديت اينكه وب‌سايت او توسط نوین وب ميزباني شده يا خير، از وب سايت خود بصورت رايگان نسخه پشتيبان (Backup) تهيه نموده و در هر زمان نسبت به بازيابي نسخه پشتيبان وب‌سايت خود اقدام نمايد.
  
 
 مشخصات
نام
ایمیل یا شماره تماس
کد امنیتی
تاکنون 4 نظر و پیام ارسال شده است.
نوشین طهماسبی   1392/03/16
سلام عزیزم .شما در خرم آباد فعالیت می کنید ؟ خیلی دوست دارم با شما آشنا شم .نوشین طهماسبی.خرم آباد
مرتضی رئیسی   1391/06/16
نحوه ثبت نام
مرتضی رئیسی   1391/06/16
نحوه ثبت نام
داود بیات   1390/05/16
ويژگيهاي خدمات ميزباني وب http://bayatcars.ir/view/6723.aspx


تلفن


آدرس

اصفهان: خیابان مدرس نجفی

ایمیل
info@novinweb.com
خدمات
میزبانی وب
میزبانی بانک اطلاعاتی
راه اندازی سرور
راهکارها
سیستم های توزیعی
مهندسی مدل رانده
توسعه فرایند نرم افزار
محصولات
وب سایت اختصاصی
برنامه کاربردی
اپلیکیشن موبایل
Top